MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängram 6068674

nr 606 8674

Sängram

Metall, Tidigt 1900-tal, djup: 70

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 oktober 2009
kl 17:29:09